Facultatea de Teologie Romano-Catolică din București vă invită la Ceremonia de absolvire a promoției 2026.
Pe data de 24 iunie 2026, de la ora 16.00, la Catedrala Sf Iosif din București va avea loc liturghia dedicată absolvenților de Licență, Masterat și Doctorat.
Aceasta va fi prezidată de Înalt Preasfințitul Aurel Percă, Arhiepiscop Mitropolit de București.
Ceremonia va continua în sala Aula Magna a Facultății.
Le mulțumim studenților pentru implicare, seriozitate și contribuția adusă comunității Facultății.
Mulțumiri profesorilor, care au fost acolo nu doar să predea, ci și să îndrume și să încurajeze.
Dragi absolvenți, vă dorim ca alegerile pe care le veți face să aducă roade bogate în har și reușite!
Vă așteptăm cu drag să marcăm împreună acest moment.
